Ön Muhasebe Yazılımı

"Ticari1; Kobiler için ticari yazılım, bilgi ve iş sistemi..."

Yazılıma-donanıma yatırım yapmayın. Hemen Kullan-Hazır Sistem bulut iş yazılımına geçin. Biraz o paketten biraz bu paketten yazılım almayın, tek bir sistemde hepsini alın, istediğiniz kadar kullanın.


Fatura, Stok, Cari, Crm, Kasa, Banka, Genel/Resmi Muhasebe, Cari/Ön Muhasebe, Çek-Senet, Dekont/Tahakkuklar, Masraf Yönetimi, Satış, Satınalma, Sipariş Yönetimi, Ürün-Fiyat, Depo/Sevkiyat Yönetimi ve birçok ek özellik.. Ticari1'le artık hepsi bulutta, hemen kullanıma hazır..

e-Fatura / e-Arşiv e-Defter e-SMM
Ayrıca ücretsiz iOS-Android uygulamalar ile sisteminize her an erişin, istediğiniz yerden çalışın.

 

just-business-nedir-h250Hazır Sistem;
  Ticari1, bir işletmenin genel olarak tüm ticari süreçlerini kapatacak şekilde tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Sistem, kullanıcı olduğunuz anda size çalışma ortamı sağlar. Kullanıcı olarak, yeni sisteminizi açtığınızdan 1 dakika sonra fatura keser, entegre irsaliye/stok ve muhasebe hareketi yapabilirsiniz.

Kullandığın Kadar Öde:
  İstediğiniz zaman istediğiniz kadar kullanıcı ve sistem/donanım kapasitesi kullanımı. Ticari1 ile işletmenizin yazılım/donanım ihtiyaçlarını istediğiniz zaman artırabilir veya azaltabilirsiniz. Yazılım/Donanım/Entegrasyon/Geliştirim ve bunların işletilmesine yatırım yapmayın, sadece ihtiyacınız oldukça kullanın.


Bulut Yazılım? N'den bahsediyoruz? İşlevlere Gözat

Ticari1, "Hemen Kullan" "Hazır Sistem" Paketleri;

1-Standart Paket
Girişimcilere özel giriş paketi. 1 kullanıcı ile tüm standart ticari süreç ve işlevsellik.
2-Profesyonel Paket

Küçük işletme profesyonellerine özel, 5+ kullanıcı ve tüm standart paket özelliklerine ilave olarak ücretsiz bir ek servis, telefon dahil online/mail üzerinden yardım/destek hizmeti ile birlikte.. 
3-Premium Paket

Küçük ve orta büyüklükteki işletme ve şirketlere özel, sistemin tüm işlevselliklerini içeren kurumsal hazır sistem. +Seçilecek bir ek servis ücretsiz, telefon/online mesaj/mail üzerinden yardım/destek hizmeti de pakete dahil. Tüm özelliklere ek olarak (anlaşmalı entegratörler üzerinden) eFatura/eArşiv/eDefter entegrasyonu ücretsiz.

Hemen Katıl Hemen Ara 0850-255 1635 Fiyatlar

Ticari1'in "Hemen Kullan" Servisleri:
  Kullanıcı olduktan sonra, sadece bir kaç adımda, aşağıdaki başlıklardaki servis/entegrasyonları kullanabilirsiniz..

- Tüm Ticari1 Kullanıcılarına Özel Ücretsiz Mobil Uygulama:
  Ticari1 uygulaması ©iOS ve ©Android için ©AppStore ve ©GooglePlay'de.. yeter ki siz işinizi her yerden takip edin..

Apple iTunes iOS Logo GooglePlay Android Logo

- e-Fatura e-Arşiv e-İrsaliye e-SMM e-MM :
  Ticari1 servisleri üzerinden tüm eFatura, eArşiv, e-Defter, e-İrsaliye, e-Serbest Meslek Makbuzu (eSMM), e-Müstahsil (eMM) entegrasyonları yine bir tık ve bir imza kadar kolay (Ticari1 Teknoloji A.Ş., Gelir İdaresi Başkanlığından "e-Fatura Özel Entegratör" iznine sahiptir. Bilgi için: www.efatura.gov.tr)

- eTicaret Entegrasyonları:
  Ticari1 ile anlaşmalı eTicaret servis sağlayıcılar ile size sunduğumuz hazır entegrasyonlar üzerinden web/eTicaret sitelerinizdeki ürün/fiyat/stok vb bilgilerini düzenli olarak aktarabileceğiniz, sitelerinizden gelen siparişleri ve tahsilatları ek bir çalışmaya gerek olmadan sisteminizde görebileceğiniz servisler..

Deneme Hesabı Aç

- Bankacılık/Finans Servisleri:
  Anlaşmalı kurumlarımız ile sağladığımız otomasyon ve servisler üzerinden; bankacılık hareketleriniz sisteminizde..

- Kargo/Lojistik Servisleri:
  Önemli kargo şirketleri ile standart sevkiyat ve eTicaret sipariş sevkiyatlarının takibini kolaylaştıran servisler.

- Mesaj-ePosta (Sms/Mail) Servisleri:
  Tüm iş süreçlerinizde, müşterilerinize/tedarikçiilerinize göndereceğiniz fatura, borç bilgisi, ekstre, kampanya bilgisi vb sms ve mail mesajlarınız için servisler..

- Mobil Bildirim Servisleri (Mobile Notification):
  Ticari1'i akıllı mobil cihazlarında da kullanan kullanıcılarımıza özel, süreç ve işlemlere ait anında bildirim servisi.. Bu servis ile sipariş/faturalama vb bir çok sürecinizden, mobil cihazınızdan alacağınız bildirimler ile anında haberdar olup takip edebilirsiniz.

Giriş Yap Hesap Oluştur
WhatsApp