Bulut tabanlı ön muhasebe programının avantajları

Bulut tabanlı ön muhasebe programının avantajları

Bulut Sistem Ön Muhasebe Programı

Bilgilenmek, eğlenmek, mesajlaşmak, haberleşmek, alışveriş yapmak ve bankacılık işlemleriniz için interneti kullanıyorsunuz. 

Şirketinizin muhasebesini yönetmek için de online çözümlerden faydalanabilirsiniz. 

Ticari1.com'un bulut tabanlı olması yani online çalışması, işletmenizin ön muhasebe ihtiyaçlarını internet üzerinden karşılayabilmenizi mümkün kılar. İnternet erişiminiz olduğu sürece, bulunduğunuz her ortamdan mobil cihazınız veya bilgisayarınızla finansal hareketlerinizi takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Üstelik, bütün bu işlemleri daha hızlı, pratik ve kolay bir şekilde gerçekleştirirsiniz.

Ticari1 bulut muhasebe sistemi avantajları nelerdir?

  • Ticari1'de kurulum yapılmadığından teknik desteğe ihtiyacınız yoktur. Bilgisayarınıza her hangi bir kurulum, ayarlama yapmadan direk tarayıcıdan www.ticari1.com adresini yazarak işinize bağlanabilirsiniz.
  • Muhasebe sisteminizi kurmak ve çalıştırmak için ofisinizde sunucu donanımı ve yazılımına ihtiyacınız yoktur. Ayrıca verilerinizi saklama maliyeti de yoktur. Ticari1.com sizin işinizi hızlı, doğru ve güvenli olarak yapmanız için gerekli olan her şeyi bulut üzerinde çalıştırıyor.
  • Ticari1.com hesabınıza girdiğiniz tüm verileriniz yüksek standartlarda korunur, sadece siz görebilirsiniz. 
  • Girdiğiniz tüm bilgiler sık sık yedeklenir. İstenmelen bir veri kaybı olduğunda eski yedeklerinden çalışmaya devam edersiniz.
  • Verileriniz bulut sistemde korunup yedeklendiği için bilgisayarınızın çalınması, bozulması, çökmesi gibi durumlarda muhasaba programınızdaki kayıtlı bilgilerinize farklı bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla erişebilirsiniz.
  • İşinize bağlanmak için internete bağlı bir bilgisayar ya da cep telefonu yeterlidir. Fatura kesersiniz, mal kabul yaparsınız, tahsilat-ödeme yaparsınız, çek girersiniz vs..
  • Ticari1'i dilerseniz (iOS ve Android sisteme sahip) tablet veya akıllı telefonlarınıza indirip her yerden online olarak işinizi yönetebilirsiniz.
  • Hesabınıza yeni kullanıcılar ekleyebilir; diğer çalışanlarınız ile aynı anda çalışabilirsiniz. Hatta mali müşavirinize de bir hesap açarak onun da sisteminize erişmesini sağlayabilirsiniz.
  • Ticari1, sürekli geliştirilen bir programdır. Bulut tabanlı olması sayesinde, yazılım güncellemeleri anında sizin kullanımınıza sunulur. Geleneksel programların aksine her geliştirme için güncelleme hizmeti satın almanız gerekmez. 
  • Fatura yazdırma, cari hesap takibi ve yönetimi, gider takibi ve yönetimi, stok takibi, online tahsilat, e-fatura ve e-arşiv, raporlama gibi işlemlerin yanında banka, e-ticaret entegrasyonları sayesinde ön muhasebe işlemlerinizin tamamını internet üzerinden ve tek bir programla yönetebilirsiniz.

Oto Alım Satım ve Oto Kiralama Firmalarında e-Fatura Zorunlu mu?

28.5.2022 16:19:59

Araç Alım Satım ve Oto Kiralama Yapanlar Ne Zaman e-Faturaya Geçmek Zorunda?

e-Fatura Devamı

Temel Gıdada KDV %1 oldu.

12.2.2022 13:16:07

Temel gıda maddelerinde uygulanacak Katma Değer Vergisi (KDV) oranının yüzde 1'e indirildi

Devamı

Ticari1 Teknoloji AŞ GİB Onaylı e-Döviz Alım Satım Belgesi Özel Entegratörü oldu

30.12.2021 09:12:17

Az sayıdaki GİB Onaylı e-Döviz Özel Entegratörlerinden biri de Ticari1 oldu.

Devamı

Kimliklerde e-imza dönemi başlıyor

25.11.2021 18:43:47

Kimliklerde e-imza dönemi başlıyor! Tarih belli oldu

Devamı

e-Döviz Alım Satım Belgesi Uygulaması Başlıyor

27.10.2021 17:18:38

Döviz alım satım işlemlerinde yeni bir dönem başlıyor.

Devamı

Medikalciler e-Fatura'ya geçiyor

23.6.2021 11:08:33

✓ Toplu e-Fatura Aktarımı ✓ Ücretsiz erken aktivasyon ✓ Toplu muhasebeleştirme ✓ Aynı gün e-İmza

e-Fatura Devamı

Optikçiler e-Fatura'ya geçiyor

23.6.2021 11:08:21

✓ Toplu e-Fatura Aktarımı ✓ Ücretsiz erken aktivasyon ✓ Toplu muhasebeleştirme ✓ Aynı gün e-İmza

e-Fatura Devamı

Bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.

Giriş Yap Hesap Oluştur
WhatsApp